Проекти розділу «»

Ціни на проекти

Коттеджі, житлові будинки

Коттеджі, житлові будинки
Готові проекти котеджів, заміських житлових будинків з плануванням. Надані види і фасади будівель плюс технічні характеристики з поверховістю і ціною.
Проекти заміських котеджів можна замовити в повному комплекті, включаючи архітектурно-будівельну частину і інженерну частину (опалювання, вентиляція і кондиціонування, водопостачання і каналізація, електрика).

Маєтки

Маєтки
Готові проекти заміських будинків, вілл допоможуть швидко визначиться з цілями і вартостями реалізації проекту. Важливим елементом вибору проекту великого будинку є гармонійне поєднання з оточенням і рельєфом місцевості.

Багатоквартирні будинки

Багатоквартирні будинки
Максимально ефективно використовувати площі земельної ділянки і понизити витрати на будівництво вдається при споруді багатоквартирного житлового будинку. Проект житлового будинку допоможе вирішити проблеми забезпечення житлом співробітників, створення орендних площ, апартаментів.

Таунхауси

Таунхауси
Представлені проекти таунхаусів, що дозволяють максимально використовувати переваги індивідуальних заміських будинків і інфраструктури багатоквартирних будинків, а також раціонально використовувати невеликі площі земельної ділянки.